Ομάδες

Διακόσμηση:
Βασίλης Ηλιόπουλος (’12), Άννυ Καλογεροπούλου (’20), Πωλίνα Κασιμάτη (’91)

Εθελοντές:
Ορέστης Κουζούπης (’20)

Ελληνικοί Χοροί:
Φρόσω Γονιδάκη, Μαρία Δοανίδου (’79), Μυρτώ Δουμάνη, Μάκης Κλαουδάτος (‘78), Ανδρέας Κυρώζης (‘83), Κλέα Ματθαίου (’68), Κωνσταντίνος Μαυρέλος, Νίκος Μεγαπάνος (‘76), Ζίνα Μπαμπή (’86), Μαρίνα Μωραΐτου (’81), Μαριλένα Πανταζοπούλου (‘83), Νίκος Παπαγεωργίου, Νάγια Πασχάλη (‘80), Ζοζεφίν Ρακά (’79), Ζελίκα Σαλλιών (‘81), Μαρία Σαλωνίκη (’93), Δημήτρης Σαλωνίκης (’97), Μάρθα Σαμαρά, Βασίλης Τρούγκος (’14)

Μοντέρνοι & Λάτιν Χοροί:
Μαρίζα Αλεξανδράκη (’16), Μάρα Βασιλειάδη (’16), Περσεφόνη Διαμάντα (’05), Αιμίλιος Δεπόλλας (’10), Κωνσταντίνος Δημητριάδης (’13), Χριστίνα Ζάννη (’01), Νίνα Καφούνη (’01), Ντορέλλα Κοκόση (’14), Μαρίνα Κονιδάρη (’05), Δωριλένια Λιαγουροπούλου (’14), Ηλιοδώρα Μαργέλου (’13), Αλέξια Πατρικιάδη (’06), Θανάσης Παπακωνσταντίνου, Μιχάλης Πολύζος, Μάρω Σκλαβούνου, Τάσος Σταμέλος (’94), Παύλος Σφηκάκης (’13), Αλέξανδρος Σωτηρόπουλος, Νικόλας Τσαούσης (’04), Εύα Υφαντή (’16), Κυριάκος Χονδρογιάννης (’13), Μιρέλλα Ψαραδάκη

Music Show:
Δημήτρης Ακριβός (‘78), Γιώργος Αλεξανδράτος (’91), Άννα Αναστασοπούλου (‘93), Ανδρέας Βαλσάμης (‘09), Κατερίνα Βαμβακά (‘97), Έλενα Βυθούλκα (‘88), Σοφία Βυθούλκα (‘91), Έλλη Γαβριήλογλου (‘91), Έλενα Γιάνπαπα (‘05), Ναταλία Γιώτη (‘09), Μάρκος Δεληβοριάς (‘91), Περσεφόνη Διαμάντα (‘05), Μαρία Δοανίδου (‘79), Μαρία–Λωρέτα Καμπουρίδη (‘13), Λευκή Καρποδίνη (‘94), Αντώνης Κουζούπης (‘13), Δωριλένια Λιαγουροπούλου (‘14), Αγγελική Λιούκα, Αλεξία Μπογδάνου (‘78), Αιμίλιος Ξενίδης (‘79), Νεφέλη Παπαγιαννοπούλου (‘16), Λητώ Παπαθανάση (‘12), Μάρθα Σαμαρά, Γρηγόρης Σολιδάκης (‘78), Ξανθή Σπυροπούλου (‘97), Μιχάλης Σφήκας, Νικόλας Τσαούσης (‘05), Αναστάσης Φράγκος (‘93), Δέσποινα Χαραλαμπίδου (‘97), Έλενα Χούντα (’91)

Οικονομικός Τομέας:
Κασσιανή Διονυσοπούλου (’96), Κωνσταντίνος Μαχαίρας (’01), Αλέξια Πατρικιάδη (’06), Νικόλας Στραβελάκης (’90)

Παιδικά Παιχνίδια:
Λίβια Γιαννοπούλου (’04), Ξανθή Σπυροπούλου (’97), Έλενα Τικταμπανίδη (’08)

Περιφρούρηση:
Αγγελίνα Βουτυρά (’12), Γιάννης Γεωργαλάς (’09), Αλεξία Γιαπισίκογλου (’10), Ολιάννα Γουρλή (’10), Φίλιππος Καπουάνο (’16), Αλέξης Καρυώτης (’16), Θοδωρής Κοζώνης (’10), Αναστάσης Κωνσταντίνου (’16), Σέργιος Λαμνίδης (’16), Ιωάννης Μπακής (’16), Ανδρέας Μπίτσος (’16), Πηνελόπη Πικραμένου (’16), Πέτρος Σεχόπουλος (’16), Μιχάλης Τζανίδης (’10), Θεμιστοκλής Τρανός, Εύα Υφαντή (’16), Γιάννης Χαλάτσης (’09)

Τεχνικός Τομέας:
Μανώλης Γιαννακός (’88), Γιάννης Κωνσταντάκης (’02), Νίκος Μάρκου (’93), Σοφία Φουτρή (’90), Σπύρος Χατζής (’95)

Χορηγίες & Λοταρία:
Γιώργος Αλεξανδράτος (’91), Χαρίλαος Βαρβατσούλης (’02), Φαίη Γεωργιάδη (’88), Έλενα Γιάνπαπα (’05), Περσεφόνη Διαμάντα (’05), Λόις Κατσέλη (’99), Ντορέλλα Κοκόση (’14), Μαρίνα Κονιδάρη (’05), Πέτρος Κοτσίκης (’95), Γιώργος Κυριαζόπουλος (’13), Δωριλένια Λιαγουροπούλου (’14), Νικόλας Λιαναντωνάκης (’94), Μαριλίζα Ποντικού (’09), Παύλος Σφηκάκης (’13), Δέσποινα Χαραλαμπίδη (’97)